https://www.facebook.com/Assisteo.VA

Czym jest Toggl?


Toggl to platforma internetowa służąca do planowania, rejestracji zadań oraz monitorowania czasu wykonywania poszczególnych projektów. Ma prosty i intuicyjny interfejs, dzięki czemu korzystanie z niej jest przyjemne i bezproblemowe. Platforma oferuje nam trzy produkty:

  • Toggl Track
  • Toggl Plan
  • Toggl Hire
  1. Toggl track jest narzędziem, które pozwala śledzić czas wykonywanych zadań. Wystarczy włączyć czas, po skończeniu zadania zatrzymać go oraz opisać co i dla kogo robiliśmy. Toggl Track umożliwia również dostęp do raportów, które są ulokowane w jednym miejscu co przyspiesza i ułatwia monitorowanie postępów pracy. My – wirtualne asystentki również korzystamy z tego narzędzia, dzięki czemu nasi klienci wiedzą dokładnie, ile czasu zajmuje nam wykonanie konkretnego zadania i mają dostęp do wszystkich statystyk.
  1. Toggl Plan to kalendarz, który pozwala planować zadania i zarządzać projektami zespołu. Dzięki temu można mieć kontrolę nad wszystkimi działaniami współpracowników. W prosty i szybki sposób można przekazać zadanie członkowi zespołu albo oddelegować je komuś innemu. 
  1. Toggl Hire automatyzuje proces rekrutacji dzięki inteligentnym testom umiejętności. Narzędzie pomaga skrócić czas zatrudniania. Testy są tworzone pod kątem najbardziej odpowiednich umiejętności na danym stanowisku/w branży, dzięki czemu oszczędza się czas i szybciej można znaleźć odpowiednią osobę.

Toggl oferuje dużo funkcji, które mogą ułatwić nam pracę i zwiększyć produktywność.
Słyszeliście kiedyś o Togglu? A może korzystacie z niego na co dzień?


Pozostając w temacie organizacji pracy, proponujemy naszego bloga o tym, dlaczego czas w pracy ucieka przez palce:
https://assisteo.pl/dlaczego-czas-w-pracy-ucieka-przez-palce/

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszej pracy – zapraszamy na naszego Facebooka:
https://www.facebook.com/Assisteo.VA