https://www.facebook.com/Assisteo.VA

Zaangażowanie, pasja, talent


 

Zaangażowanie, pasja, talent

Praca jako Wirtualna Asystentka wymaga od nas ciągłego dokształcania, zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Nasza praca w znacznej mierze koncentruje się na działalności w Internecie i korzystaniu z  różnego rodzaju narzędzi, systemów czy programów. Obszar branży IT dynamicznie się rozwija, a my śledzimy i wdrażamy wszelkie zmiany na bieżąco.

Nasz zespół codziennie pomaga rozwiązywać problemy klientów – a problemy bywają różne. Staramy się sprostać oczekiwaniom, wskazywać rozwiązania i odciążać naszych klientów w codziennych obowiązkach biznesowych. Stoimy na stanowisku, że w pierwszej kolejności musimy się dobrze poznać i zrozumieć branżę, sposób pracy klienta. Dzięki takiemu modelowi pracy i zaangażowaniu jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania indywidualnie dopasowane do klienta i wykonywać usługi tak, jak tego oczekuje nasz klient.

W ramach Assisteo świadczymy usługi z wielu dziedzin i korzystamy z różnych narzędzi. Jesteśmy jednak otwarci na wszelkie Twoje propozycje i jeżeli będzie to możliwe, dostosujemy się do Twoich preferencji. Zaproponujemy też rozwiązania, które usprawnią Twoją organizację i wdrożymy w nie Twoich pracowników. Jesteśmy zawsze otwarci na rozmowę. Uważamy, że nie ma problemu, którego nie dałoby się rozwiązać – podziel się z nami Twoimi wątpliwościami, kwestiami, które sprawiają Ci kłopot, a my chętnie pomożemy. Od tego jesteśmy!

Wirtualna Asystentka Assisteo – Kontakt