https://www.facebook.com/Assisteo.VA

Wysoce spersonalizowane usługi


 

Wysoce spersonalizowane usługi

Zaczynamy od rozmowy z Tobą, aby zrozumieć Twój biznes i Twoje wyjątkowe potrzeby.

Współpraca z każdym klientem rozpoczyna się od rozmowy organizacyjnej. W pierwszej kolejności ustalamy obszary zadań, w jakich potrzebujesz wsparcia, Twoje wymagania i oczekiwania. Zapytamy Cię o narzędzia, jakie wykorzystujesz w pracy i sposób, w jaki chcesz się z nami komunikować. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i propozycje. Możemy ustalić delegowanie zadań przez system (np. Asana lub Trello) lub telefonicznie czy mailowo. Z chęcią spotkamy się z Tobą również na wideorozmowie. Możliwe, że po rozmowie otrzymasz od nas ankietę ze szczegółowymi pytaniami o Twoje preferencje w zakresie współpracy z nami i prowadzenia biznesu.

Klienci powinni być też przygotowani na pytania z naszej strony – w szczególności na początku współpracy. Nie sposób poznać biznesu podczas jednej rozmowy, dlatego minie chwila czasu zanim całkowicie intuicyjnie będziemy wykonywać delegowane zadania. Wychodzimy z założenia, że lepiej zapytać czy potwierdzić ustalenia niż minąć się z założeniami klienta. Im więcej pytań zadamy na początki, tym szybciej i lepiej się poznamy. 😊

Dzięki takiemu podejściu, usługi, które świadczymy są spersonalizowane dla każdego klienta. Nie wpadamy w schematy ani nie tworzymy utartych wzorów. Pracujemy z ludźmi już od dłuższego czasu i wiemy, że każdy ma inny charakter, sposób komunikacji czy prowadzenia biznesu, dlatego każdy nasz klient jest traktowany indywidualnie.

Wirtualna Asystentka Assisteo – Kontakt