https://www.facebook.com/Assisteo.VA

Najlepsza obsługa klienta


 

Najlepsza Obsługa Klienta

Nasze usługi są zawsze na najwyższym poziomie. Staramy się aby klient zawsze był zadowolony.

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są zadania, które nam delegujesz. Stawiamy na terminowość. Nie przekraczamy terminu, który wspólnie ustaliliśmy. Jeżeli któreś zadanie jest dla Ciebie ważniejsze od pozostałych, poinformuj nas o tym. Nadamy mu najwyższy priorytet i wykonamy tak szybko jak to tylko możliwe.

Żadna Twoja wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi niezależnie od kanału komunikacji. Istotne jest dla nas utrzymanie stałego kontaktu z naszymi klientami. Nawet gdy nie jesteśmy w stanie merytorycznie odnieść się do jakiejś kwestii bądź wykonanie zadania będzie wymagało poświęcenia więcej czasu, to zostaniesz przez nas o tym poinformowany. Jeżeli jest to dla Ciebie ważne, to regularnie będziemy raportować Tobie status wykonanych prac.

Przydzielimy Tobie dedykowaną Wirtualną Asystentkę. Będzie to osoba, z którą będziesz się kontaktował, zlecał zadania i która pozna Ciebie najlepiej. Oczywiście, nie wszyscy jesteśmy specjalistami w każdej dziedzinie, dlatego nad niektórymi zadaniami dla Ciebie będziemy pracowali zespołowo i również jesteśmy do Twojej dyspozycji. 😊

W Assisteo tworzymy zgrany zespół. Jesteśmy życzliwymi ludźmi, mamy swoje pasje, zainteresowania i dbamy o dobrą atmosferę w pracy. Wierzymy, że to, w jaki sposób czujemy się w pracy wpływa na nasz kontakt z klientami. Jesteśmy profesjonalni i nie zapominamy, że jesteśmy tu dla Ciebie, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Wirtualna Asystentka Assisteo – Kontakt