https://www.facebook.com/Assisteo.VA

Czym jest Asana?


Znasz to uczucie, kiedy spada na Ciebie obowiązek zarządzania projektem? Próbujesz rozdzielić zadania, określić deadline, pogrupować współpracowników… Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie jest to łatwe, jednak mamy rozwiązanie – ASANA.

Asana jest platformą internetową, która pomaga w zarządzaniu projektami – zarówno tymi dużymi, które składają się z wielu zadań, jak i tymi małymi, które z pozoru nie powinny sprawiać problemu. Wygodniej jest jednak kiedy wszystko znajduje się pod ręką i w jednym miejscu, a ta platforma nam to umożliwia. 

Asana pozwoli Ci:

  • rozdzielić zadania różnym współpracownikom, 
  • na bieżąco wymieniać się aktualnymi informacjami o projekcie,
  • wrzucać zdjęcia oraz linki,
  • uzyskać przejrzystość pracy na dany dzień, tydzień i miesiąc,
  • przypisywać daty ukończenia konkretnego zadania.

Jak działa Asana?

Jest to niezwykle intuicyjna i prosta platforma. Wystarczy, że założysz zespół, zaprosisz osoby, z którymi chcesz pracować i gotowe! Jeśli tylko zaakceptują Twoje zaproszenie, możecie zacząć działać.

Potem już tylko tworzysz zadanie i przypisujesz je jednej lub kilku osobom, a nawet samemu sobie. Można ustawić również datę ukończenia zadania i w momencie, kiedy deadline będzie się zbliżał, osoba przypisana do tego zadania od razu to zobaczy. Nie ma wtedy możliwości, że o czymś zapomnimy czy przeoczymy.

Zadania można sortować według dat, dzięki czemu jasno widać co jest priorytetowe, a co można zrobić w późniejszym czasie.

W Assisteo Asana jest z nami od początku! Bardzo ułatwia pracę w naszym zespole.

Pozostając w temacie przydatnych w pracy narzędzi, zachęcamy do przeczytania naszego bloga o Togglu: https://assisteo.pl/czym-jest-toggl/

Jeśli chcesz być z nami na bieżąco, koniecznie wpadnij na naszego Facebooka: https://www.facebook.com/Assisteo.VA